Je bent een vakman, dus je pakt door. Wij maken het je gemakkelijk: al onze actuele acties helder op een rij. Van scherpe financial leaseprijzen tot extra aantrekkelijke vanafprijzen. Welke deal zet jouw business vandaag nog in de volgende versnelling?
Profiteer tijdelijk van extra voordeel op jouw nieuwe Volkswagen Bedrijfswagen. Denk aan tot € 5.000 actievoordeel, financial lease vanaf 1,99% of aantrekkelijke inruilpremies tot € 2.500. Liever rijden voor een vast maandbedrag? Kies dan voor private lease en rijd de rijk uitgeruste ID. Buzz al vanaf € 669 per maand*. Bekijk alle acties op onze actiepagina en ontdek welke deal bij jouw werk past.
Welk actiemodel model kies jij?
Inruilpremies tot € 2.500
Dit is hét moment om je huidige wagen in te ruilen. Op de ID. Buzz, Caddy Kombi eHybrid, Multivan eHybrid, e-Caravelle, Caravelle eHybrid, e-Transporter Kombi en Transporter Kombi eHybrid ontvang je nu een aantrekkelijke inruilpremie van € 2.500! Vraag vandaag nog jouw inruilvoorstel aan en ontdek wat jouw auto waard is.
Tijdelijk 1,99% renteactie
Financial Lease
Met Financial Lease van je bedrijfswagen koop je in feite een bus zonder ’m meteen te betalen. Dat doen wij voor je. Jij wordt wel direct economisch eigenaar en betaalt gedurende de hele looptijd van het contract een vast bedrag per maand. Het geld dat je anders in je bedrijfswagen had gestoken, kun je nu gebruiken om in je bedrijf te investeren. Interessant? We helpen je graag vooruit.
ID. Buzz vanaf € 669 p/m
Private Lease
De Volkswagen ID. Buzz is dé elektrische alleskunner voor wie ruimte en comfort wil combineren met modern rijgemak. Met een actieradius tot ongeveer 498 km (WLTP)* ben je klaar voor zowel dagelijkse ritten als langere afstanden.
Je rijdt hem al vanaf € 45.290. Liever private leasen? Dat kan vanaf € 669 per maand5, zodat je zorgeloos onderweg bent voor een vast bedrag.
De Limited Editions
Te mooi om te laten staan
Je herkent ze aan de extra's die je normaal op een verlanglijstje zet. Het is de uitvoering die je eigenlijk wilde, maar dan voor een prijs die je niet had verwacht. Want of je nu voor je werk rijdt of voor je gezin: je hebt het gewoon goed voor mekaar. De Limited Editions zijn extra compleet uitgerust.
Direct wegrijden?
Kan je niet wachten om direct weg te rijden in een gloednieuwe e-Transporter? Kies voor een model uit voorraad en profiteer van voorraadpremie!
Kies nu, wissel later met Flex Lease
Met Flex Lease sta je nooit vast. Kies de bedrijfswagen die nu het best bij je past en stap na één jaar simpelweg over naar een ander model, als jouw situatie daar om vraagt. En dat voor slechts een klein bedrag extra bovenop je maandelijkse leasetarief.
Vragen of interesse? Neem contact met ons op
Voorwaarden
- De genoemde adviesprijs is inclusief het tijdelijk beschikbare actievoordeel geldig t/m 21 september 2026, exclusief btw, rijklaarmaakkosten, leges, recyclingbijdrage en eventueel beheerbijdrage. De bpm is (indien van toepassing) ook inbegrepen, en is gebaseerd op de laagst mogelijke CO2-uitstoot van de betreffende uitvoering. De uiteindelijke prijs van de auto is daarnaast (mede) afhankelijk van het moment van afleveren en kan daardoor afwijken van de prijs die hier wordt getoond. Informeer bij de dealer naar de meest actuele levertijd en de bijbehorende prijs van de auto.
- Het actievoordeel is geldig t/m 21 september 2026, uitsluitend bij levering (tenaamstelling 1b) uiterlijk 30 december 2026. Voordeel exclusief btw.
- Het Financial Leasetarief wordt aangeboden door Volkswagen Pon Financial Services B.V. Het getoonde tarief is gebaseerd op een aanbetaling van 30% van de Consumentenadviesprijs incl. btw/bpm/rijklaarmaakkosten, 60 maanden looptijd, 30% slottermijn, tegen 1,99% rente. Verplichte aanbetaling van btw-bedrag van het voertuig. Aan de berekening kunnen geen rechten ontleend worden. Vraag je dealer voor een berekening op maat. Het Financial Leasetarief is geldig vanaf 1 juli t/m 21 september 2026
- Het inruilvoordeel van € 2.500 incl. btw is van toepassing op de Caddy Kombi eHybrid (alleen voorraad MY26), Multivan eHybrid (alleen voorraad MY26), ID. Buzz, e-Transporter Kombi (met uitzondering van e-Transporter Kombi Taxi), Transporter Kombi eHybrid, e-Caravelle & Caravelle eHybrid, geldig t/m 21 september 2026. Uitsluitend bij levering (tenaamstelling 1b) uiterlijk 30 december 2026
- Volkswagen Private Lease wordt onder de voorwaarden van het Keurmerk Private Lease aangeboden door Volkswagen Financial Services, handelsnaam van Volkswagen Pon Financial Services B.V., ingeschreven in het Handelsregister onder nummer 20073305. Vanaf tarieven zijn o.b.v. private lease inclusief btw, bij 60 maanden, 5.000 km per jaar, € 500 eigen risico en regio Utrecht en kunnen per regio afwijken in verband met provinciale opcenten. Brandstof is niet inbegrepen. Na jaar 1 bedraagt de tussentijdse opzegvergoeding maximaal 40% van de resterende leasetermijnen. Afbeelding kan afwijken van de werkelijkheid. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Aanbod geldig vanaf 1 juli tot en met 21 september 2026. De overheid gaat de korting op de motorrijtuigenbelasting (MRB) voor elektrische en plug-in hybride auto’s in de periode 2026 - 2030 (verder) afbouwen. - Elektrische auto’s: In 2026 geldt een korting van 30% op de MRB. Op basis van de huidige plannen blijft deze ook in 2027 en 2028 van toepassing, gevolgd door een verdere afbouw in de jaren daarna.- Plug-in hybride auto’s: Per 1 januari 2026 is er geen korting meer op de MRB. Door de afbouw van de korting op de MRB stijgt jouw leaseprijs de komende jaren. Voor meer informatie, vraag jouw dealer, contactpersoon of kijk op de website van de belastingdienst. De Algemene Voorwaarden zijn hier te vinden.
- Aanvullende voorwaarden Voorraadpremie e-Transporter. Enkel van toepassing op modeljaar 2025 (MJ2025). Geldig op k-codes van 1 juli tot en met 21 september 2026. Kentekenaanvraag 1A vanaf 1 juli 2026 en in lijn met NLV/ Datamanagement KPI. Tenaamstelling 1B uiterlijkconform actievoorwaarden. Restkorting deals uitgesloten van deze actie.