Header DWOD - Mobiel

De Waal Only Deals

Ontdek exclusieve private lease aanbiedingen van De Waal en stap extra voordelig in een nieuwe auto. Je rijdt al vanaf € 279 per maand, met kortingen die kunnen oplopen tot € 100 per maand. Zo geniet je van zorgeloos autorijden voor een vast maandbedrag, inclusief de zekerheid en service die je van De Waal mag verwachten. 

Daarnaast profiteer je ook van extra voordeel bij aankoop, zoals een inruilpremie tot € 3.000 en aantrekkelijke accessoire acties. Denk aan 25% korting op wintersets bij Volkswagen, het Black pakket op de Škoda Elroq en de FR Black Packs op de nieuwe SEAT Ibiza en Arona. 

Private lease

Ga voor gemak en zekerheid. Private lease jouw volgende auto en profiteer van een extra scherp maandtarief. Exclusief bij De Waal profiteer je flinke kortingen op maandelijkse leasetarieven. Voor een vast bedrag per maand stap jij in een nieuwe Volkswagen, Škoda, Audi of SEAT. Wij regelen de verzekering, wegenbelasting, onderhoud en eventuele pechhulp. Jij hoeft alleen maar de meest voordelige plek uit te zoeken voor een tank- of oplaadbeurt. 

Lees onze gunstige private leasevoorwaarden hier. 

Hoe rijd jij je nieuwe auto?

Kies voor private lease met de voordeligste tarieven van het land, kopen, zakelijke lease of bekijk onze voorraad.

Kies jouw merk

Interesse?

Inruilpremies

Haal meer uit je huidige auto en profiteer van extra voordeel bij inruil. Kies voor een nieuwe auto en ontvang een extra inruilpremie tot € 3.000. Dat maakt overstappen niet alleen aantrekkelijker, maar ook slimmer. Benieuwd wat jouw auto waard is? Vraag direct een inruilvoorstel aan en ontdek hoeveel voordeel jij kunt pakken.

Luxe uitgevoerd, scherp geprijsd

Maak jouw nieuwe auto helemaal af met onze accessoirepakketten.

Bekijk voorraad

Kies een auto uit onze voorraad, profiteer van voorraadvoordeel en stap snel in je nieuwe auto.

Keurmerk

*De Waal Autogroep B.V. biedt de private leaseproducten aan van Volkswagen Pon Financial Services. Volkswagen Private Lease,  SEAT Private Lease, Škoda Private lease. Audi Private Lease, CUPRA Private Lease en XLEasy wordt onder de voorwaarden van het Keurmerk Private Lease aangeboden door Volkswagen Pon Financial Services, handelsnaam van Volkswagen Pon Financial Services B.V., ingeschreven in het Handelsregister onder nummer 20073305. Vanaf tarieven zijn o.b.v. private lease inclusief btw, bij 60 maanden, 5.000 km per jaar, € 500 eigen risico en regio Utrecht. Tarieven kunnen per regio afwijken in verband met provinciale opcenten. Brandstof is niet inbegrepen. Na jaar 1 bedraagt de tussentijdse opzegvergoeding maximaal 40% van de resterende leasetermijnen. Afbeelding kan afwijken van de werkelijkheid. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. De overheid bouwt de korting op de motorrijtuigenbelasting (mrb) voor plug-in hybride en elektrische auto’s in 2026 verder af.-  Elektrische auto’s: In 2026 geldt een korting van 30% op de mrb. Vooralsnog geldt deze korting ook in 2027 en 2028,  gevolgd door een verdere afbouw naar een korting van 25% in 2029. Vanaf 2030 vervalt de korting op de mrb volledig.-  Plug-in hybride auto’s: Vanaf 1 januari 2026 vervalt de korting op de mrb volledig. Door de afbouw van de korting op de mrb stijgt jouw maandelijkse leasebedrag. Voor meer informatie, vraag je dealer of contactpersoon of kijk op de website van de Belastingdienst. De Algemene Voorwaarden zijn hier te vinden. 

**Vraag naar de voorwaarden. De inruilpremies zijn niet evenveel op alle modellen.